Paskutinis skambutis Žirmūnų gimnazijos abiturientus birželio 1 d. kvietė į paskutinę pamoką-šventę. Jos tema – „Skrydis“. Į šventę, kaip ir pridera, abiturientai rinkosi garsiai ir įspūdingai. Ir laukė jų visa mokykla.  Prie mokyklos vartų abiturientus pasitiko ir sveikino trečių klasių gimnazistai, grojo Žirmūnų gimnazijos orkestras ,,Septima“. Prano Mašioto pradinės mokyklos pirmokai  ne tik deklamavo eiles, šoko, dainavo, bet ir surengė nuotaikingą egzaminą. Smagios veiklos abiturientų laukė ir klasėse.  Paskutinio skambučio šventę vainikavo renginys gimnazijos kieme. Dėkojame trečių klasių gimnazistams ir jų klasių vadovams už gražią šventę. Ypač dėkojame Urtei Morkvėnaitei, Ūlai Žarkovskytei, Saulei Abraškevičiūtei, Simonui Juozapačiui, Tijai Šukytei, Matui Palšiui, Sofijai Neporadnajai, Urtei Dereškevičiūtei – įdėjusiems daugiausia darbo ir širdies, kad šventė būtų ypatinga. Pamokos baigtos! Linkime abiturientams kuo didžiausios sėkmės egzaminų sesijoje ir sėkmingo skrydžio!