BRANDOS ATESTATŲ  ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

Liepos 17 d. – ypatinga diena Žirmūnų gimnazijoje. Iškilmingos ceremonijos metu gimnazijos vidiniame kieme įteikti 183 brandos atestatai, ypač džiaugiamės 13 absolventų, kurie gimnaziją baigė su pagyrimu. Sveikiname visus 74-os laidos abiturientus, linkėdami sėkmės ir svajonių išsipildymo!

Ia ekskursija

Birželio 19 d. Ia klasės mokiniai su matematikos mokytoja Dalia Žilaitiene vyko į Lietuvos Respublikos  finansų ministeriją. Mokiniai susipažino su ekonomikos terminais ir biudžeto formavimo principais, įgijo supratimą apie Lietuvos biudžeto pajamas bei išlaidas, išsiaiškino, kaip PVM ir GPM yra…

Skaityti daugiau >>

Sveikiname mokytoją Rasą!

Birželio 13 d. gimnazijoje apsilankė projekto  „Vilnius yra mokykla“  atstovas ir įteikė padėką mūsų istorijos mokytojai Rasai Šilinskienei  kaip vienai aktyviausių šio projekto dalyvių, organizavusiai daugiausiai pamokų už mokyklos ribų. 

Sveikiname!

Sveikiname IV b klasės mokinę Vaivą Trampaitę, nacionalinėje teisės žinių olimpiadoje užėmusią III vietą. Apdovanojimo šventė vyko 2024 m. birželio 10 d. Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijoje.