Gegužės 25 d. mūsų gimnazijos mokinės Katrin Straševičiūtė (IIId), Smiltė Marčiulionytė (Ib), Ūla Mlinkauskaitė (Ic), Eva Ramanauskaitė (Ic), Žygintė Darvydaitė (Id), Jūra Gaukštė (If), Milda Rokaitė (Ig), Jovilė Klibavičiūtė (IVf), Greta Kotrauskytė (IVe), Aistė Jasiūnaitė (Ib), Patricija Danytė (IIa), Gabrielė Goštautaitė (Ib) iškovojo II vietą 2025–2026 m. m. Vilniaus gimnazijų žaidynių tinklinio varžybose.