2026 m. gegužės 21 d. Vilniaus Žirmūnų gimnazija sveikino šių metų tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ gimnazistus, patekusius į geriausiųjų 50-tuką Lietuvoje.

Tarp geriausiųjų pateko:

Naglis Gailiūnas (Ia),

Ieva Klimašauskaitė (IIIf),

Neilas Virpša (IIIb),

Artūras Charitonovas (IVd).

Ieva užėmė V vietą Lietuvoje, Artūras – XIV vietą Lietuvoje.

Mokiniai apdovanoti firminiais „Kengūros“ skėčiais ir spausdintais diplomais.

Dėkojame, kad savo pasiekimais garsinate gimnaziją! Didžiuojamės jumis. Linkime drąsiai priimti iššūkius, nebijoti sudėtingų uždavinių ir visuomet tikėti savo gebėjimais.