Gatvės muzikos dieną, gegužės 16-ą, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras „Septima“ dalyvavo Orkestrų dienos koncerte. Tai buvo jauki ir prasminga proga jauniesiems muzikantams pasirodyti miesto centre, pajusti gyvo koncerto atmosferą ir pasidalinti muzika su klausytojais. Dėkojame organizatoriams už kvietimą ir visiems, kurie sustojo pasiklausyti bei palaikė mūsų orkestrą!