Tradiciškai vasaros pradžioje – birželio 26 dieną – Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh’s International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija.  DofE – yra tarptautinė neformaliojo švietimo programa jaunimui. Programa pradėta 1956 metais Edinburgo hercogo princo Philipo Didžiojoje Britanijoje, nuo tada prie jos prisijungė jau daugiau nei 130 šalių.

            Šiais metais programoje dalyvavo ir buvo apdovanoti penki mūsų gimnazijos mokiniai: Mindaugas Kalvinskas (IVa), Ieva Navickaitė (IVa), Gabija Švirmickaitė (IVa), Evelina Bartoševičiūtė (IIIe), Miglė Bytautaitė (IIIe).

            Dalyvavimas programoje skatina ugdyti socialines ir emocines kompetencijas, atpažinti savo talentus, išlikti fiziškai aktyviems, savanoriauti, įgyti karjeros planavimo įgūdžių ir už tai gauti tarptautinį įvertinimą. Joje ugdomos tokios jaunų žmonių savybės kaip savarankiškumas, pasitikėjimas savimi, lyderystė, dėmesingumas artimam ir aplinkai, mokėjimas planuoti ir siekti tikslo, nesutrikti nepažįstamoje aplinkoje.