Balandžio 19 d. Žirmūnų gimnazijoje vyko I–II klasių renginys „Chorų karai“. Skambėjo 14 gražiausių lietuviškų dainų, jas vertino komisija. Renginį organizavo muzikos mokytoja Nijolė Smilinskienė ir neformaliojo ugdymo vedėja Daiva Zaveckienė. Renginio vedėjai – II d klasės mokiniai Silvia Bilinskaitė ir Augustinas Kuzmickas. Garsu ir šviesomis rūpinosi Pijus Stanionis (IIIc) ir Ąžuolas Burkšys (Ie). Sceną papuošė tikybos mokytoja Alina Gailiuvienė.

„Chorų karų“ nugalėtojai:

I vieta  –  choras „Kino filmai 2015“ (Id);

II vieta – choras „Į Venesuelą“ (If);

III vieta – choras „Mažulė“ (Ic).

Atskirų nominacijų laimėtojai:

IId – už balsingiausią atlikimą;

IIg – už unikaliausią pasirodymą;

Ie – už geriausią scenografiją;

Ia – už kūrybingiausią interpretaciją;

Ib – už geriausią įvaizdį.