Kovo 14 d. Žirmūnų gimnazijoje įvyko Atvirų durų diena. Atvyko daugiau nei 600 moksleivių ir jų tėvelių. Svečiai susipažino su gimnazijos mokymosi kryptimis, vykstančiais renginiais, stojimo tvarka, mokymosi erdvėmis.  Gimnazijos direktorius ir gimnazistai atsakė į rūpimus klausimus. Dėkojame svečiui – Generolo Jono Žemaičio Lietuvos  karo akademijos atstovui kapitonui Mariui Dzencevičiui už Jaunojo kariūno lyderio programos pristatymą, dėkojame ir pranešėjams Silvijai Bilinskaitei, Robertui Deksniui, Augustinui Kuzmickui, Ainiui Gedvilui. Už gimnazijos erdvių pristatymą dėkojame savivaldos atstovei Saulei Onai Šavelytei ir visiems gimnazistams, padėjusiems organizuoti Atvirų durų dieną. Dėkojame visiems, kurie atvyko ir dalyvavo renginyje.

Atvirų durų dienos akimirkos:

Apie gimnazią: https://www.youtube.com/watch?v=quL64-3hmeE

Gimnazijos tradicinių renginių akimirkos: