2023 metai baigėsi jau antrus metus vykstančiu ir gimnazijos bendruomenę jungiančiu kalėdiniu renginiu  tema „Stebuklai Žirmūnų gatvėje“.

Gruodžio 19 d. gimnazijos scenoje pasirodė I–II kl. mokiniai, o gruodžio 21 d. III–IV kl. mokiniai. Į gimnaziją atvyko ir mūsų draugai mašiotukai. Jų kolektyvas „Sinoneto“ (vadovė Darija Radziavičienė) pradžiugino šokiais ir dainomis.

Renginį ruošė IV kl. teatro gr. mokinės Meda Dailidaitė (IVc), Kamilė Kralikaitė (IVd) ir Gabrielė Survilaitė (IVb) bei šokių mokytojas Aleksandr Sarafin, teatro ir medijų (kinematografija) mokytoja Rasa Kulytė-Polini, dailės ir medijų (fotografija) mokytoja Sonata Pečiulienė ir neformaliojo švietimo bei pagalbos skyriaus vedėja Daiva Zaveckienė. Kiekvienai klasei buvo suteikta galimybė saviraiškai.

Renginį fotografavo, filmavo ir montavo III kl. medijų gr. mokiniai Elzė Kalimavičiūtė (IIIf), Elija Ramonaitė (IIIf), Mykolas Skaisgiris (IIIe), Emilija Valatkevičiūtė (IIIg), Viltė Breimelytė (IIIg) bei teatro studijos „Alyvos“ mokinė Jarūnė Gudaitytė (Ie).

Prie renginio prisijungė ir VŽG senatas. 

Daugiau žiūrėkite čia: https://drive.google.com/file/d/1BHI28ouzFMHwOdzuWSZgOjKC2cvA5bKv/view?t=15