Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos projektas „Lietuvos galia“ startuoja pradėdamas balsavimą – kviečia rinkti stipriausias šių metų pilietines iniciatyvas. Lietuvos žmonės kviečiami išreikšti savo pilietinę valią balsuodami už, jų manymu, labiausiai nusipelniusias projekto iniciatyvas „Stiprios“, „Teisingos“, „Žalios“ ir „Inovatyvios“ Lietuvos kategorijose. „Stiprios“ iniciatyvos kategorijoje į nominaciją pretenduoja ir VŽG projektas „Dovana Lietuvai“.  Tai jau tradicija tapęs pilietiškumą bei kūrybiškumą skatinantis gimnazijos projektas, virtęs į Vilniaus miesto, respublikos konkursus, konferencijas, parodas ar bendrystės vakarus.

Kviečiame balsuoti už VŽG bendruomenės projektą „Dovana Lietuvai“ „Stiprios“ iniciatyvos kategorijoje. Spausti čia:  https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/pilietine-iniciatyva-dovana-lietuvai-skirta-zirmunu-bendruomenei-vilniui-lietuvai/