Birželio 15 d. Žirmūnų gimnazijos bendruomenė susirinko į 2022–2023 mokslo metų pabaigos šventę.

Jos metu apdovanoti gimnazistai, kurie šauniai ir sėkmingai dalyvavo įvairiuose konkursuose, garsino mokyklos vardą, atsakingai ir kūrybiškai dirbo visus mokslo metus.   Jiems buvo įteikti net 43 Vilniaus miesto savivaldybės padėkos raštai, o gimnazija dovanojo suvenyrų su VŽG atributika.

Padėkos raštus gavo geriausiai gimnazijoje besimokantys mokiniai: Milda Šakalytė (IIg), Miglė Andriukaitytė (IIIf),  Antonio Grigaliūnas (IIIf), Aušrinė Sabaitė (Ig), Urtė Mušinskytė  (Id), Julija Dvilevičiūtė (IIf), Eglė Jakštaitė (IId), Emilija Kurtinaitytė (IIIf). Metų mokine antrus metus iš eilės tapo IIg klasės mokinė Meda Rinkevičiūtė.

Už ypač aktyvią veiklą gimnazijos bendruomenėje apdovanotas būrys gimnazistų: Ula Žarkovskytė (IIIc), Rasa Danielė (IIId), Saulė Abraškevičiūtė (IIIe), Viltė Dravininkaitė (IIf), Jurgis Jorudas (Ia), Kristupas Černeckis (IIa), Tija Šukytė (IIIa), Matas Palšis (IIIa). Aktyviausia metų mokine išrinkta  Urtė Morkvėnaitė (IIIe).

Keramikos angelais ir gimnazijos suvenyrais apdovanoti Metų mokiniai ir mokinių išrinkti geriausi Metų mokytojai: Arūnas Giedraitis (fizinis ugdymas), Rūta Mazūrienė (matematika) ir Laura Žižienė (prancūzų kalba).

2022–2023 m.m. baigėsi. Gimnazijos vėliavą nuleido gimnazijos direktorius Edmundas Grigaliūnas, baigiantis kadenciją gimnazijos prezidentas Ignas Plunksnis ir pradedanti kadenciją prezidentė Milda Pukanasytė. Šventės pabaigoje visi vaišinosi ledais ir džiaugėsi prasidėjusiomis atostogomis.

Dėkojame gimnazijos tarybos pirmininkui Rimvydui Siniui už gražius žodžius. Dėkojame maestro Vytautui Skripkauskui, Urtei Morkvėnaitei, Kristupui Černeckiui ir Ia klasės mokiniams, gimnazijos chorų karų nugalėtojams, už muzikinius pasirodymus. Dėkojame renginio vedėjams Ievai Vosyliūtei ir Kasparui Strielkūnui. Dėkojame visiems, kurie padėjo organizuoti šventę, ir  linkime turiningos ir šiltos vasaros!