Kovo 9 d. Vilniaus Žirmūnų gimnazija parengė integruotą istorijos-technologijų konferenciją-parodą „Dovana Vilniui“. Renginys vyko Valdovų rūmuose – miesto širdyje ir buvo skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui. Miesto gimnazijų moksleiviai pristatė pačių sukurtas meniškas ir istorinės dovanas Vilniui. Projekte dalyvavo 12-a Vilniaus mokyklų, buvo pateikta 60 kūrybinių darbų, pranešimus skaitė septyni miesto gimnazijų moksleiviai. Jie kalbėjo apie Vilniaus kilmę, architektūrą, meną, asmeninius išgyvenimus. Sveikinimo žodį tarė Žirmūnų gimnazijos direktorius E. Grigaliūnas, LR Seimo narė P. Kuzmickienė, Valdovų rūmų edukacijos skyriaus vedėja L. Steponavičienė. Valdovų rūmų padovanota ekskursija moksleiviams, mokytojams ir svečiams vainikavo renginį. Jos metu buvo pratęsta pažintis su miesto istorija. Vilniaus miesto konferencijos-parodos „Dovana Vilniui“ projekto autorės – istorijos mokytoja Rasa Šilinskienė ir technologijų mokytoja Vaida Gailiūnienė.