Vasario 7 d. VšĮ „Teatro istorijos“ pristatė forumo teatro metodu paremtą pasirodymą „Pasirinkimai“. Vilniaus Žirmūnų gimnazijos mokiniai tapo spektaklio režisieriais. Nuverstas stalas ir aukštyn kojom apverstas abituriento kambarys, mama, grasinanti padauginti vaistų, jei sūnus pasirinks ne prestižinę, o širdžiai artimą profesiją, artimieji, įkyriai kartojantys ,,ir man taip buvo“…  Kaip jaunam žmogui sėkmingai pasirinkti profesiją? Ko klausyti? Savęs, profesijų reitingų ar tų, kurie turi daugiau gyvenimiškos patirties? Forumo teatro spektaklis ,,Žaidimas ne žaidimo tema“ įtraukė vyresnių klasių gimnazistus – jie modeliavo galimus sprendimus. Kiekviena mokinių grupė kūrė spektaklio personažus, siekdama išspręsti pagrindinio veikėjo – abituriento Deimanto – dramą, vykstančią bute Žirmūnuose egzaminų išvakarėse. VšĮ „Teatro istorijos“ dėkoja už šiltą priėmimą ir puikius atsiliepimus.

Forumo teatro pasirodyme vaidino aktoriai Gabija Jaraminaitė, Gytis Laskovas, Kristina Mauruševičiūtė. Pasirodymą režisavo  Goda Januškevičiūtė, moderavo aktorė Rasa Kulytė – Polini.

Atsiliepimai:

,,Puikus vaidinimas, labai aktuali tema, manau, visam jaunimui. Išsiskiria žiūrovų įtraukimas, verčia atidžiai stebėti pasirodymą. Profesionalūs, supratingi, nuostabūs aktoriai.“

,,Teatras labai patiko, patiko, kaip aktoriai įsikūnijo; tikrai labai gerai perteikė savo personažus.“

,,Įdomu, naujai pamatyta idėja. Patiko tas, kad buvo galima ir kelti didesnį chaosą.“

,,Man labai patiko spektaklis ir ypač smagu buvo išgirsti, kaip aktoriai panaudojo mano pasiūlytus sprendimus.“

,,Man patiko šis spektaklis, o jame iškelta problema, mano atžvilgiu, ypač aktuali mano bendraamžiams ir jų tėvams.“

,,Buvo labai įdomu žiūrėti, sužavėjo aktorių gebėjimas improvizuoti.“

,,Įdomi idėja, kad publika prisideda prie vaidinimo ir gali jį pakreipti į tam tikrą pusę. Sunkiausia buvo patarti mamai, nes viskas, ką galėjau pasakyti, tai leisti sūnui daryti, ką jis nori. Būtų smagu tokių vaidinimų pamatyti daugiau. Ačiū!“