Sausio 28 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko kelionių ir turizmo paroda ADVENTUR 2023 bei Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos  suorganizuotas nacionalinis geografijos žinių konkursas. Renginyje dalyvavo 16 mūsų gimnazijos mokinių (I-III kl.). Juos paruošė geografijos mokytojos Jūratė Sikorskienė ir Inga Niuniavaitė

Mokiniai dalyvavo atviroje geografijos pamokoje ,,Sachara – didžiausia karštoji dykuma Žemėje“, kurią vedė geografijos mokytojas Rytas Šalna. Be to, aplankė parodą ,,ADVENTUR2023“ ir susipažino su neatrastais Lietuvos ir pasaulio kampeliais, susitiko su garsiais keliautojais, išgirdo jų pasakojimus.

Nacionaliniame geografijos žinių konkurse  dalyvavo 9 mūsų gimnazistai ir trys iš jų tapo (9-12 kl. kategorijoje) nugalėtojais!

Sveikiname nugalėtojus!

Ričardas Lukjanovas (I g) – II vieta

Nikas Okuška (III f) – II vieta

Orintas Stelnionis (I e) –III vieta