Kalėdinė išvyka į Vieną buvo kruopščiai organizuojama nuo spalio pabaigos iki gruodžio 16 d.  kartu su „Mano turas“ kelionių agentūra bei II c klasės auklėtoja Rasa Kulyte-Polini. Taigi gruodžio 16 d. popietę 40 mokinių (II c, II a, II b, II e, II d kl.) bei juos lydintys mokytojai Vaida Gailiūnienė, Miglė Parachnevičienė, Laura Žižė išsiruošė į kelionę. Norėjosi kuo greičiau pamatyti kalėdinę Vieną. Važiuodami patogiu autobusu grožėjomės žiemos vaizdais ir klausėmės gidės pasakojimų. Pirmoji nakvynė – Lenkijoje (Radomsko mieste). Anksti ryte kirtome Čekijos sieną ir po pietų jau buvome Vienoje. Vakarinė kalėdinė Viena – tai pasakiškas stebuklas. Kiekviena aikštė ar maža gatvytė išpuošta, o kalėdinėse mugėse galima buvo paragauti tradicinių austriškų skanėstų, nusipirkti lauktuvių. Tą vakarą užsukome ir į „Muzikos muziejų“. Čia galėjome kurti muziką, tapti dirigentais, susipažinti su Austrijos kompozitorių kūryba. Kitą dieną gidė mus vedžiojo po Vienos senamiestį. Jis nedidelis, bet jaukus. Užsukome į „Gamtos ir istorijos muziejų“. Jo dydis ir grožis paliko nenusakomą įspūdį. Turėjome galimybę aplankyti austrų neuropatologo, psichiatro, psichologo bei psichoanalizės pradininko Z. Froido muziejų. Tokiu metu Viena pilna turistų – muziejuose, kavinėse, mugės knibždėte knibžda svečių iš įvairių šalių. Po ilgos dienos Vienoje nakvojome jau Čekijoje. Aplankėme šventišką vakarinį Brno miestą, jis buvo labai jaukus ir mielas. O kitą rytą laukė kelionė į namus. Išvyka visiems labai patiko, gaila, ji buvo trumpa. Antrų klasių mokiniai dar labiau susidraugavo ir jau pradėjo planuoti kitą kelionę. Galbūt į Berlyną?