Baltą ir ankstyvą gruodžio 16 d. rytą IIIc, IIIf ir IIIg klasių mokiniai su mokytojais Jūrate Sikorskiene, Asta Armalavičiene, Aldona Kinduriene, Edvardu Bortkevičiumi ir Juliu Kavaliausku  išvyko į pažintinę-kalėdinę kelionę „Torunė–Berlynas–Varšuva“. Grožėjomės šventiniu Torunės senamiesčiu, unikalia plytine gotikine architektūra. Aplankėme didžiausią Vokietijos miestą Berlyną. Didelį įspūdį paliko išlikusi Berlyno sienos dalis. Ją puošia paveikslai, menantys padalintą Vokietiją ir jos susivienijimą. Kalėdinę dvasią pajutome Alexanderplatz aikštėje vykstančioje mugėje. Žavėjomės neobarokinio stiliaus katedra, pasivaikščiojome po Muziejų salą, nusifotografavome prie Brandenburgo vartų, kurie yra  suvienytos Vokietijos simbolis.Vienas įspūdingiausių pastatų atstatytame vyriausybiniame Berlyno kvartale – Reichstagas (Vokietijos parlamentas). Grįždami į namus, aplankėme šventiškai pasipuošusį Varšuvos senamiestį, Karalių pilyje veikiantį muziejų, kuriame eksponuojami autentiški baldai, puošnūs paveikslai.

Pilni įspūdžių ir linksmai nusiteikę vėlų sekmadienio vakarą grįžome į namus.