Žvarbų gruodžio 2-osios penktadienį Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje įvyko ypač lauktas renginys – Poezijos vakaras!

Šilčiausiomis emocijomis dalijosi ne tik VŽG bendruomenė – sulaukėme svečių iš kitų mokyklų: Mykolo Biržiškos, Antakalnio, Vytauto Didžiojo gimnazijų. Iš viso – daugiau kaip 60 dalyvių. Mokiniai ir alumnai stebino savo kūrybos įvairove: girdėjome poezijos, prozos, dramos kūrinių. Skambėjo dainos. Laimė, liūdesys, jautrumas, baimė, viltis – kiekvieno mūsų emocijos atgijo ir renginys pasiekė savo tikslą – atstatė galbūt kiek sutrikusią jing ir jang (gėrio ir blogio) pusiausvyrą.

Dėkojame renginio organizatoriams: lituanistams Antanui Šimkui, Daliai Ignotienei ir Virginijai Jasienei, VŽG senatui, ypač Rasai Danielei, Mildai Pukanasytei, Argaudui Liekiui ir Ugnei Stasiūnaitei, senato kuratorei Daivai Zaveckienei. Dėkojame „Antitezei“ ir jos atstovei Viltei Meižytei, atlikėjoms Rasai Danielei ir Justei Purenok.

Dėkojame visiems dalyviams – be Jūsų renginys nebūtų pavykęs!