Ačiū Maestro Vytautui Skripkauskui, žmogui-orkestrui, visą gyvenimą atliekančiam daugybę partijų, iš kurių ryškiausia – mokytojo. Mokytojo, kurį prisimena ne viena karta.

 Spalio 27 d. Žirmūnų gimnazija į pensiją išlydėjo ilgametį kolegą –  ,,Septima“ orkestro įkūrėją ir meno vadovą Vytautą Skripkauską. Šiemet orkestras minėjo 56 veiklos metus. Prezidentas Gitanas Nausėda gerbiamą Vytautą Skripkauską apdovanojo Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje.

Jauki buvo popietė: skambėjo mokinių ir kolegų dainos, gražūs ir nuoširdūs žodžiai, garavo arbata. Direktorius gerbiamam Vytautui  įteikė kolegų užrašytą linkėjimų knygą. Maestro lūpinės armonikėlės garsai kūrė rudeniškai šiltą nuotaiką.

Ačiū, Maestro Vytautai Skripkauskai, kad esate žmogus-istorija – Žirmūnų gimnazijos, Vilniaus, Lietuvos.

 Jūs, Maestro, VISADA esate!