Spalio 18 d. II a klasės mokiniai su mokytojais V. Gailiūnienė ir E. Bortkevičiumi lankėsi Vilniaus termofikacinėje elektrinėje Nr.2. Tai – vienas įdomiausių iki šiol veikiančių industrinių objektų Baltijos šalyse. Gimnazistai turėjo galimybę suprasti, kaip atsiranda šiluma, karštas vanduo ir elektra, išgirdo apie didžiulę, daugiau nei 20 ha apimančią teritoriją, kuri, pasirodo, akylai saugoma ir yra tarsi miestelis, turintis savo gatves, istoriją ir net paslapčių. Mokiniai sužinojo ne tik apie elektrinės statybas, kuro rūšis, bet ir apie dirbančių šioje įmonėje darbo specifiką. Kartu su gidu apkeliavo elektrinės gatves,  užsuko į HBO serialo „Černobylis“ išgarsintą rūsį, aplankė laiko nepaliestą slėptuvę ir išgirdo daugelį metų saugotas paslaptis. Dėkojame tėveliams, pakvietusiems mokinius į savo darbovietę.