Šventės praeina, mokslo metai jau po truputį įsibėgėja… Dėkojame visiems šventės dalyviams. Ypač dėkojame mus aplankiusioms viešnioms – LR Seimo narei Paulei Kuzmickienei, Žirmūnų bendruomenės centro vadovei Agnei Minkevičienei.  Dėkojame ir gimnazijos tarybos pirmininkui Rimvydui Siniui. Nuoširdiai ačiū  tariame Žirmūnų gimnazijos orkestrui  ,,Septima“, gimnazistams Rokui Žilinskui, Aušrai Beržinytei ir Liepai Opulskytei už muzikinių kūrinių atlikimą. Ačiū mokytojams  Aleksandr Sarafin, Sandrai Savickienei, Vaidai Gailiūnienei, Nijolei Smilinskienei, Sonatai Pečiulienei už pagalbą organizuojant šventę. Jau paskutinė Rugsėjo 1-osios šventė renginio vedėjoms – abiturientėms Vaidai Sviderskytei ir Rimgailei Šegždaitei! Ačiū joms už gerą nuotaiką. Visai Žirmūnų gimnazijai linkime atradimų, bendrystės ir sėkmės!