Birželio 11-12 dienomis I c klasės mokinės Ūla JaskūnaitėRugilė Kibickaitė  ir I e klasės mokinės Saulė GrižaitėEvelina BartoševičiutėMiglė Bytautaitė ir Amelija Spruogytė įveikė 25 kilometrų bronzos žygį. Gimnazistės keliavo aplink Luodžio ežerą, o nakvojo Žagarinės stovyklavietėje Gražutės regioniniame parke.

Žygio  tikslai: užfiksuoti esamas stovyklavietes, jų infrastruktūrą,  pasiūlyti naujoms stovyklavietėms tinkamas vietas Gražutės regioninio parko teritorijoje.

Žygis reikalavo nemenko  pasiruošimo: reikėjo sudaryti detalų žemėlapį, suplanuoti sustojimo vietas, atsirinkti būtiniausius žygiui daiktus ir tinkamai paskirstyti svorį. Ne mažiau pastangų reikėjo ir nešant kuprines. Buvo verta stengtis: mokinės  geriau pažino viena kitą, atrado bendrų pomėgių ir temų. Žygis apibendrintas su vertintoju, kuris abi dienas stebėjo, kad merginos nepasiklystų.

Nors  po kelionės skaudėjo pečius ir  niežėjo uodų sugeltą kūną,  vis dėlto visa tai nustelbė linksmi ir gražūs prisiminimai ir, žinoma, daug nuotraukų.

Šiam žygiui gimnazistėms pasiruošti padėjo bei jas lydėjo Dofe programos koordinatorė – prancūzų k. mokytoja Laura Palumickaitė bei DofE programos žygių vadovas –  istorijos mokytojas Martynas Maniušis.