2022 m. birželio 6 d. 11.00 val. M. K. Čiurlionio muziejuje (Vilniuje)  vyko integruota muzikos, anglų kalbos ir literatūros pamoka I b, I d, I e, I g kl. mokiniams. Mokiniai susipažino  su M. K. Čiurlionio kūrybos ekspozicija, deklamavo  eilėraščius anglų kalba, akompanavo  muzikiniais instrumentais.

Mokinių atsiliepimai:

Labai naudingai ir turiningai praleidau laiką malonioje, meniškoje erdvėje – M .K. Čiurlionio namuose. Buvo išties labai įdomu pasiklausyti gyvos muzikos, išgirsti, kaip deklamuoja kiti, smagu ir pabendrauti su mokiniais iš kitų klasių. Andrėja

Per šią veiklą pamačiau VŽG bendruomenės kitą pusę, sužinojau, kokia ji gali būti įdomi ir išskirtinė. Man labai patiko klausytis deklamuojamų eilėraščių, sužinoti daugiau apie M. K. Čiurlionį. Milda

Atmosfera buvo neįprasta, tačiau labai naudinga. Buvo itin smagu klausytis, kaip kiti deklamuoja poemas. Džiaugiuosi, kad tą laiką praleidau taip linksmai ir prasmingai. Esu be galo dėkinga už šią nuostabią galimybę. Greta