2022 m. birželio 2 d. Žirmūnų gimnazijoje vyko baigiamasis II klasių mokinių projektinės veiklos etapas. Po dvejų metų pertraukos mokiniai savo projektus komisijai ir kitiems mokiniams pristatė tiesiogiai. Iš viso buvo pristatyti 80 projektų, kurie pagal temas buvo suskirstyti į 8 sekcijas. Komisijos vertino mokinių  žodinį pristatymą, darbo kūrybiškumą, moksliškumą, aktualumą, mokinių viešąją kalbą. Įdomiausi, kūrybiškiausi projektai  atrinkti į konferenciją „Pažinti–atrasti–kurti“, kuri vyko birželio 10 d.  Tai buvo mokomoji konferencija VŽG  pirmokams. Jie  susipažino su metinių projektinių darbų rašymo, vertinimo  tvarka, projektinių darbų reikalavimais. Mokiniai klausė ir vertino dvylika Vertinimo komisijos atrinktų įdomiausių, aktualiausių  darbų.

Sėkmės I klasių mokiniams kitais metais atliekant metinį projektinį darbą. 2022–2023 m. m. VŽG  projektinių darbų  tema „Vilnius pasaulyje“.

 Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai  kūrybiški, smalsūs ir nesustoja pažinimo kely.