Įvyko bendruomenės renginys „Dovana Lietuvai“

Kovo 9 dieną vyko Žirmūnų gimnazijos bendruomenės šventinis renginys „Dovana Lietuvai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti.

Renginyje II klasių mokiniai pristatė integruoto technologijų-istorijos projekto „Dovana Lietuvai“ kūrybinius darbus, mokiniai ir jų tėveliai, artimieji dalijosi mintimis apie Lietuvą, prisiminė džiugias ir skaudžias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akimirkas. Sveikinimo žodį bendruomenei tarė Žirmūnų gimnazijos direktorius E. Grigaliūnas, gimnazijos tėvų komiteto pirmininkas Rimvydas Sinius.

Šis projektas vyksta jau penkerius metus, tačiau kasmet stebina mokinių kūrybiškumas, temų įvairovė.

Renginį organizavo istorijos mokytoja Rasa Šilinskienė ir technologijų mokytoja Vaida Gailiūnienė

Kviečiame pasidžiaugti mokinių kūryba.

Švęskime ir vertinkime Lietuvos laisvę!