Garbaus Padujos miesto gyventojo vyresnioji dukra garsėja rūsčiu ir skandalingu charakteriu. Pretendentai į jaunėlės dukros širdį turi rasti jaunikį vyresniajai. Ir randa šios vertą jauną, žavų skandalais garsėjantį džentelmeną, kuris dėl kraičio pasiryžęs vesti bet ką. Tačiau jam dar reikės gauti pačios užsispyrėlės sutikimą… Tai teatro studijos „Alyvos“ muzikinio spektaklio pagal Viljamo Šekspyro pjesę „Užsispyrėlės sutramdymas“ siužetas. 2021 m. gruodžio 21 d. spektaklis buvo parodytas pirmų ir antrų klasių mokiniams. Gaivališkas optimizmas, gyvenime svarbūs dalykai atskleidžiami su neblėstančia šypsena, humoru, ironija ir bufonados elementais. Šį spektaklį visų džiaugsmui kūrė Aistė Bauraitė, Marija Maksimovič, Agnė Stukaitė, Rusnė Mačionytė, Augustė Martinavičiūtė, Jonas Jarašius, Ugnė Stasiūnaitė, Pijus Stanionis, Kamilė Žekonytė, Ieva Medelytė, Rasa Kulytė-Polini