Gruodžio 3 d. į Lietuvos Respublikos Vyriausybę buvo pakviesti gabiausi šalies mokiniai, šiais metais atstovavę Lietuvai tarptautiniuose konkursuose ir olimpiadose. Didžiuojamės, kad tarp Lietuvos vardą savo pasiekimais garsinusių 80 mokinių išgirdome ir mūsų gimnazistų bei juos ruošusių mokytojų vardus. Dar kartą norime pasidžiaugti Rusne Marija Poligaite, Baltijos šalių prancūzų k. olimpiadoje užėmusia II vietą, ir Dominyku Laibakoju, kuris ES jaunųjų mokslininkų konkurse pristatė tyrimą „Kalcio naudojimas – galimybė sumažinti sausros keliamą stresą žemės ūkio augalams“. Mokiniams pasiruošti padėjo prancūzų k. mokytoja Laurai Palumickaitė bei biologijos mokytoja Vilmai Baužienė.   

Šventinėje ceremonijoje dalyvius sveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė ir Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, kuri į mokinius kreipėsi taip: „Džiaugiuosi ne tik dėl jūsų pasiekimų, bet ir dėl to, kad ryžotės išbandyti savo jėgas. Pasaulio pažinimas – tai kelionė, kuri tęsiasi visą gyvenimą. Tikiu, kad nesustosite ir savo veržlumu, žinių troškimu prisidėsite prie Lietuvos ateities kūrimo. Linkiu stiprybės taip pat sėkmingai įveikiant ir visus kitus iššūkius, kurie pasirodys Jūsų gyvenimo kelyje.“