Ic klasės mokiniai spalio mėnesį dalyvavo ne viename kultūriniame renginyje ir  susipažino su netradiciniu menu. Spalio 6 d. keliaudami po Vilniaus senamiestį jie klausėsi lietuvių poetų eilių spektaklyje-kelionėje „Miesto eilės“. Spalio 22 d. Menų spaustuvėje stebėjo prancūzų ir lietuvių sukurtą objektų spektaklį „Spąstai“, o po spektaklio su jo kūrėjais diskutavo apie tai, kaip kilo mintis panaudoti netradicinius objektus. Be to, gimnazistai susipažino su Menų spaustuvėje įsikūrusia biblioteka ir videoteka, kurios archyvuose galima rasti įvairiomis kalbomis literatūros apie šokį, teatrą, muziką bei pažiūrėti pasaulinio garso menininkų sukurtų darbų. Spalio 29 d. gimnazistai vyko į Europos parką ir ieškojo lobio. Šioje edukacinėje veikloje jie susipažino su gausybe šiuolaikinių menininkų skulptūrų iš viso pasaulio.