2026 m. gegužės 8–9 dienomis IVa, IVb, IVc ir IVf klasių mokiniai dalyvavo dviejų dienų edukacinėje išvykoje į Anykščius. Išvykos tikslas – gilinti mokinių istorines, kultūrines žinias, skatinti aktyvų mokymąsi už mokyklos ribų bei stiprinti bendruomeniškumą. Kelionėje mokiniai susipažino su…